Татарів 2022 Готелі,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути... українською по русскиТатарів


Курорт Яремче
 Татарів фотогаллерея  ·  Карта Татарів·  ·Про Буковель

Татарів Готелі,котеджі,приватні садиби: Ціни 2022 за номер або котеджФото Татарів

Фото Татарів

Курорт Татарів


Місцезнахдження:Яремчанська міська рада.Івано-Франківської обл., Україна.


Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів Фото Татарів
Татарів: візитка

Адмістративний поділ: Татарів кліматичний курорт. Татарівська сільська рада підпорядкована Яремчанській міськраді, Івано-Франківської обл., Україна.
Найближчі населені пункти(курорти) :Микуличин,Ворохта,Яблуниця, Поляниця/Буковель/,Яремче.
Татарів - завдяки своему розташуванню (село знаходиться в гірській долині на висоті 650-800 м. над рівнем моря в долині річки Прут) поселення захищене від холодних вітрів.Суміш гірського повітря,води та екологічно чистих лісів Карпат робить Татарів відомим низькогірним бальнеологічним кліматичним курортом.
Підтвердженням цього є те, що чимало людей відпочивало у віллах і пансіонатах Татарова з початку XX ст..
В путівнику по польським курортам за 1912 рік він описаний як такий, що має дуже мальовниче положення в лісистій гірській місцевості, багато віл і будинків, а також санаторій доктора Жураковського.
Наявне пряме залізничне сполучення зі Львовом та Івано-Франківськом, а в зимовий період з Київом, Дніпром та Одесою. Через село проходить автомобільна дорога Р-03 «Мукачево-Львів», бере початок регіональна дорога Р-24 «Татарів-Кам`янець-подільський».
Історія: с.Татарів перша офіційна згадка датована 1651 р.До цього населений пункт мав назви Прутець і Белзець.
Назва села нагадує про набіги татар після руйнівного нападу яких у 1673 році поселення отримало свою назву. У радянський період село називалось Кременці на честь радянського лейтенанта, який загинув тут у 1944 р.
Лише у 1992 році селу повернуто стару історичну назву Татарів.Сучасний Татарів - це село з населенням 1564 людини. Одне з найбільших за протяжністю сіл України (15 км.) .
Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Водафон.
Телефонний код+3803434. Поштовий індекс 78596

Татарів : природний ландшафт

-природний ландшафт Татарова служить зручним стартовим пунктом для любителів пішохідних та велосипедних мандрівок, зокрема на вершини карпатських масивів Горган та Чорногори (г. Хом`як,г.Синяк , г.Магура ,г.Гребінь , г.Кобила, г.Гордія) полонини Ліснів , Куніклива , Погар та ін.. Ліси які оточують населений пункт надзвичайно багаті на гриби та ягоди.

Фотогалерея Татарів(загальна)
Фото Татарів

Татарів туристичні об’єкти:

Цінним пам`ятником є церква святого Дмитрія Солунського XVII ст… Чотиритовник пише, що там зберігся темперний живопис ХІХ ст. А ще пише, що за своєю компоновкою мас, плавним ритмом та пологим пірамідальним силуетом пам'ятка - ця є однією з найсвоєрідніших творів гуцульської народної архітектури. З храмом складає єдиний ансамбль двоярусна дерев'яна дзвіниця (восьмерик на четверику), яка завершується шатром. Її перший ярус рублений з піддашшям на фігурних кронштейнах, а другий - каркасний.
Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Могила австрійського генерала.


Татарів : цікаві факти та легенди

Започатковано літопис села Татарова у вигляді великої книги , де будуть вносити записи про найважливіші події села.


Фото Татарів

Фото Татарів

Фото Татарів

Фото Татарів

Фото Татарів

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татарів

Фото Татарів

Фото Татарів
Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта, Микуличин,Татарів,Яблуниця, Поляниця(Буковель). Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії... Копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено   © 2007-2022 INFOTOUR